Ogłoszenia duszpasterskie III niedziela wielkopostna 04 marca 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IIINIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

4 marca 2018

1.W imieniu wspólnoty WSD dziękujemy za dzisiejsze ofiary na potrzeby tej uczelni.

2.Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o g. 16.30 – dzieci, o g. 17.15 młodzież i dorośli; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w dzisiaj o g. 17.15.

3.W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 18.00.

4.Tydzień temu zebraliśmy na  tacę 2500 zł na planowane prace remontowe przy katedrze. Dotyczyć będą remontu szprosów witrażowych od strony zewnętrznej prezbiterium, oczyszczenie elewacji świątyni oraz położenie blachy miedzianej na przyporach od strony wschodniej.

5.Zachęcamy do lektury nowego marcowego nr Martyrii. Ks. diakon przy wyjściu z katedry będzie rozprowadzał czasopismo alumnów naszego Seminarium – Głos serca. W biuletynie parafialnym Dialog został umieszczony plan rekolekcji wielkopostnych, które odbędą się za dwa tygodnie, warto ten biuletyn zabrać ze sobą do domu.

6.W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Ś.P. + Jadwigę Bauer – pomódlmy się wspólnie o spokój jej duszy.