Ogłoszenia duszpasterskie V niedziela zwykła w ciągu roku 04.luty 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - V NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
4 lutego 2018

1.Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2.Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po każdej mszy św. będziemy pobłogosławić chleb ku jej czci.

3.W przyszłą niedzielę 11 lutego - przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o g. 12.15. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni na mszę św. i nabożeństwo lurdzkie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich doświadczonych chorobą.

4.Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Dziękujemy za wszelką okazaną życzliwość, otwarte drzwi domów, wspólną modlitwę, szczerą rozmowę, a także za złożone ofiary. Na potrzeby kościoła zebrano 13 tys. zł. Przyjęło nas 1630 rodzin, a blisko 900 domów zastaliśmy zamkniętych. Ministranci dziękują za ofiary złożone na ich fundusz.

5. Jutro spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania. Bardzo serdecznie zapraszamy również rodziców kandydatów. Spotkanie rozpocznie się mszą św. o g. 18.00.

6. W tym tyg. pożegnaliśmy z naszej parafii Ś.P. + Edwarda Chabeckiego pomódlmy się wspólnie o spokój jego duszy.

"Przewodnicy ełckiej grupy pielgrzymkowej na Jasną Górę zapraszają wszystkich pielgrzymów oraz przyjaciół pielgrzymki na wspólną zabawę karnawałową. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę 10 lutego br. Rozpocznie Mszą Św. o godz. 18:00 w ełckiej katedrze, a dalszy ciąg spotkania odbędzie się w restauracji "Pace lizać" nad jeziorem ełckim. Koszt udziału to 50 zł. Wpłaty można dokonać podczas spotkania."