Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IVNIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

28 stycznia 2018

1.Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pokrycie prac renowacyjnych przy witrażu.

2.Dzisiaj, w Światowym Dniu Trędowatych, Kościół modli się i wspiera dotkniętych tą chorobą, która nadal, mimo wieloletnich zabiegów, zbiera obfite śmiertelne żniwo.

3.W I czwartek miesiąca dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa.  W tym miesiącu Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się wyjątkowo w
I czwartek miesiąca 1 lutego po mszy św. wieczornej. Będzie go współprowadzić grupa ewangelizacyjna z Białegostoku.

4.W I piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej. W tym dniu odwiedzimy chorych w ich domach. Dzieci zapraszamy na spowiedź przed mszą św. o g. 18.00.

5.  2 lutego będziemy świętować Ofiarowanie Pańskie, Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o g. 7.00; 12.00 i 18.00. Na rozpoczęcie każdej Mszy św. pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne ze świecami na g. 18.00; następnie spotkanie z rodzicami dzieci.

6.W I sobotę miesiąca gromadzimy się wokół Niepokalanego Serca Maryi na Mszy św. i nabożeństwie pierwszosobotnim o g. 7.00. W tym dniu z okazji wspomnienia św. Błażeja można przyjąć specjalne błogosławieństwo chroniące przed chorobami gardła.

7.W nadchodzącym tygodniu zakończymy wizytację duszpasterską w parafii. Jak co roku, chcemy odwiedzić rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły odbyć kolędy; zgłoszenia indywidualne proszę zgłaszać w zakrystii. Kolęda w tym tygodniu… Plan kolędy wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej. Od tego tyg. kancelaria parafialna ponownie będzie czynna w godz. popołudniowych jak w ciągu roku.