Ogłoszenia duszpasterskie III niedziela zwykła 21 stycznia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IIINIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU          21 stycznia 2018

1.Trwamy ze wszystkimi chrześcijanami na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zachęcamy do udziału w spotkaniach modlitewnych, szczegółowy program znajdziemy w miesięczniku Martyria.

2.Dziś przypada Dzień Babci, w poniedziałek – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć. Dzisiaj po mszy św. o g. 12.15 – KSM – zaprasza wszystkich seniorów na wspólne kolędowanie, spotkanie w sali parafialnej za katedrą.

3.Trwa wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii. Porządek kolędy w tym tygodniu: ...

Porządek kolędy jest wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.

4.W tym tyg. pożegnaliśmy : Ś.P. + Mariola Łobacz, + Weronika Szumska, + Krzysztof Wagner, + Karol Śluz; pomódlmy się o spokój ich duszy.