English German Italian Polish Russian

Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystośc JCH Króla Wszechświata - 26 listopad 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –
JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA    - 26 listopada 2017

 

1.Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pokrycie kosztów prac renowacyjnych witraża w naszym prezbiterium.

 

2.Dzisiejsza ur. Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Już za tydzień wchodzimy w Adwent, który jest naszym pobożnym oczekiwaniem na Przyjście Pana, który będziemy przeżywać w tym roku pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Za tydzień na mszy św. o g. 9.45 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które jak co roku będą roznoszone po naszych domach, poprzez przedstawicieli parafii.

 

 3.Zapraszamy. Za tydzieńmłodzież z KSMu  rozprowadzać będzie kartki świąteczne z motywem św. Rodziny. Będzie można również nabyć u nich sianko na stół Wigilijny. 

4.W sobotę (02.XII.) – Msza św. w XVI rocz. Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
 o g. 14.00 – zapraszamy na modlitewne czuwanie członków Dzieła i osoby zainteresowane tą formą modlitwy, aby radość w Duchu Świętym była udziałem nas wszystkich..

 

5.Przed nami I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dzieci o g. 16.30. W piątek z sakramentami świętymi odwiedzimy chorych i seniorów naszej parafii. Wieczorem – Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Zachęcam też do chwili adoracji Najświętszego Sakramentu szczególnie w Godzinie Miłosierdzia oraz modlitwy o liczne i święte powołania do kapłaństwa. W piątek  spotkanie kandydatów do Bierzmowania - GRUPA ŻÓŁTA. Rozpoczynamy Mszą św. o g. 18.00, następnie spotkanie wraz z KSM w sali parafialnej. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o g. 7.00 nasze intencje przedstawimy Niepokalanemu Sercu Maryi podczas pierwszosobotniego nabożeństwa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6.W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty : Ś.P. + Anetę Jankowską i + Alinę Piórowską pomódlmy się wspólnie o spokój ich duszy.

 

7.Przed końcowym błogosławieństwem, w dzisiejszą Uroczystość, chcemy ponowić Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. 

ODWIEDZIŁO NAS:

Dziś16
Wczoraj42
W Tygodniu58
W Miesiacu698
Wszystkie60934