Ogłoszenia duszpasterskie - Przemienienie Pańskie 6 sierpnia 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -  PRZEMIENIENIE PAŃSKIE        6 sierpnia 2017

1.W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. W naszej wspólnocie katedralnej odpust, który możemy ofiarować za siebie lub kogoś zmarłego. Po zakończonej mszy św. zachęcamy byśmy mogli tradycyjnie przejść wokół ołtarza ofiarując siebie i bliskich Bogu Ojcu, niech to będzie wyraz naszej nadziei, że Bóg prowadzi zawsze bezpiecznie prze życie.

2.Dziękujemy za złożone ofiary na renowację witraża. Tydzień temu zebraliśmy 4300 zł na ten cel.

3.W imieniu organizatorów zapraszamy - dzisiaj na Koncert muzyki organowej i kameralnej do naszej katedry na g. 19.00.

4.Wyjazd na powitanie pielgrzymów Ełckiej Pielgrzymki na Jasna Górę  – 10 sierpnia o g. 19.00 z Placu Katedralnego.

5.Do rozprowadzenia mamy pamiątkowy album z peregrynacji Cudownego Obrazu Pani Jasnogórskiej z naszych parafii, do nabycia u naszych ministrantów.

6.Z naszej parafii w tym tygodniu odeszli do Boga: Ś.P. + Romualda Kosiak; Kazimierz Laskowski; Irena Bielińska – pomódlmy się o spokój ich duszy.