Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykla 09 lipiec 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU
9 lipca 2017

1.Za tydzień ofiary składane do tzw. puszek – na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych i na powstający klasztor.

2.Zbliża się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy w zakrystii, w kancelarii i u ks. przewodnika ks. Arkadiusza. Również zwracamy się z prośbą o zapisywanie się na przyjecie pielgrzymów na nocleg, dnia 27 lipca.

3.Dnia 15 lipca wyruszy XXVII Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza z Suwałk do Ostrej Bramy. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o g. 7.00 w Parafii MB Miłosierdzia w Suwałkach. Zgłoszenia na pielgrzymkę w zakrystii lub pod numerem: (87) 567-18-26, kom.: 602-121-646; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.Również w sobotę - 15 lipca  w Mikołajkach odbędzie się spotkanie pod hasłem: „Z Maryją na Jeziorach”, rozpoczęcie o g. 17.00.

5.Za tydzień w niedzielę 16 lipca o g. 12.00 w Gibach rozpoczną się centralne uroczystości upamiętniające 72 Rocznicę Obławy Augustowskiej. Mszy św. będzie przewodniczył
ks. bp Romuald Kamiński.

6.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy podwójny nr miesięcznika diecezjalnego Martyria.

7.W tym tyg. pożegnaliśmy z naszej wspólnoty : S.P. + Piotr Sawicki; + Eulalia Bartochowska;
+ Henryka Mazurek pomódlmy się wspólnie o spokój ich duszy. Wieczny odpoczynek…