English German Italian Polish Russian

Ogłoszenia duszpasterskie - VI niedziela wielkanocna 21.05.2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - VI NIEDZIELA WIELKANOCY    
21 maja 2017

 

 

1.Po zakończonej wizytacji kanonicznej naszej parafii, kierujemy słowa podziękowania wszystkim wspólnotom parafialnym, przedstawicielom rady ekonomicznej i duszpasterskiej za zaangażowanie i pomoc.

 

2.Od jutra przez trzy kolejne dni będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Pana Boga o obfite tegoroczne zbiory.

 

3.W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. We wspólnej modlitwie będziemy dziękować Panu Bogu za nasze mamy, za ich dobre serca i ręce, będziemy prosić o potrzebne łaski w ich codziennym życiu. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

4.Za tydzień taca na potrzeby kościoła - na renowację zabytkowego witraża w naszym prezbiterium.

 

5.Przewodnicy pielgrzymkowej grupy na Jasną Górę „Jaćwingowie Ełk” zapraszają serdecznie na spotkanie przed pielgrzymkowe. Zaproszeni są wszyscy pielgrzymi, przyjaciele pielgrzymki oraz dobroczyńcy. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 27 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 18.00 a po niej wspólnotowa agapa przy grillu. Zapraszamy

 

6.Zachęcamy do lektury pracy katolickiej. W nowym nr Martyrii znajdziemy ciekawe artykuły dotyczące objawień fatimskich i specjalny dodatek na temat orędzia fatimskiego i I sobót miesiąca.

 

7.W tym tyg. pożegnaliśmy z naszej parafii: Ś.P. + Jan Brzeziński pomodlmy się wspólnie o spokój jego duszy.

 

ODWIEDZIŁO NAS:

Dziś28
Wczoraj84
W Tygodniu28
W Miesiacu805
Wszystkie55709