English German Italian Polish Russian

Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu - 26 marca 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU          
26 marca 2016

 

1.Wezwaniem do Ducha Świętego rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Witamy serdecznie w naszej parafii o. Waldemara Ułanowicza z Zakonu ojców Franciszkanów Konwentualnych z Kalisza i otaczamy gorącą modlitwą. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
o g. 17.15, Msza św. dla studentów i osób pracujących jak w każdą niedzielę o g. 19.30. W kolejne dni rekolekcyjne nasze spotkania: poniedziałek, wtorek i środę msze św. o g. 7.00; 12.00 i  wieczorem o g. 18.00, po tej mszy św. jutro spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej, we wtorek z rodzicami dzieci I Komunijnych. Plan rekolekcji znajdziemy na plakacie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.  Postarajmy się zachęcić osoby nam bliskie do udziału w rekolekcjach. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian.

 

2.Jak co roku uczestniczymy w akcji Caritas przy rozprowadzaniu świec wielkanocnych tzw. Paschałków. Cena świecy 6 zł. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na renowacje witraża.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Powierzymy naszą wspólnotę, każde rodzące się w niej i godnie kończące się życie Sercu Maryi – najlepszej z matek.

 

4.WEłckim Centrum Kultury zostanie wyemitowany film "Zerwany kłos" - historia bł. Karoliny Kózkówny.  Film poruszający, zmuszający do głębokich refleksji. Kino ECK zaprasza na seanse
1 i 2 kwietnia o g. 17.00

 

5.W sobotę 8 kwietnia o godz. 20.00 na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku odbędzie Plenerowe Misterium Męki Pańskiej. Organizowany jest wyjazd na to wielkie widowisko pasyjne. Koszt wyjazdu to 15 zł. Zapisy do 6 kwietnia w zakrystii lub u ks. Arkadiusza. Szczegóły na plakacie w gablocie na ogrodzeniu kościoła.

 

6.Za parafii pożegnaliśmy w tym tyg.: Ś.P. + Janinę Maciorowską, + Wacława Kurkowskiego, pomódlmy się wspólnie o spokój ich duszy.      

ODWIEDZIŁO NAS:

Dziś28
Wczoraj84
W Tygodniu28
W Miesiacu805
Wszystkie55709