Ogłoszenia duszpasterski na V niedzielę zwykłą - 09 lutego 2020

Ogłoszenia duszpasterskie V niedziela zwykła

09 lutego 2020

1. W najbliższy wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes a jednocześnie Światowy Dzień Chorych. W katedrze w tym dniu zostanie odprawiona dodatkowa msza święta o godz. 12,00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Sakrament namaszczenie będzie także udzielany w czasie wieczornej mszy świętej.

2. W naszej parafii będziemy zbierać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na potrzeby misji świętych. Można to uczynić w poniedziałek i wtorek w godzinach popołudniowych. W środę 12 lutego organizacja wspomagająca misje katolickie będzie go odbierać.

3. W piątek 14 lutego, w godzinach 9-13 będzie wydawana żywność z Programu Unijnej Pomocy Żywnościowej dla osób potrzebujących.

4. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 11,00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

5. W dniach 28 lutego - 1 marca w naszym dekanacie odbędzie się weekendowe przygotowanie do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Początek przy kościele św. Jana Pawła II na Barankach o godz. 17,45 w piątek.