English German Italian Polish Russian

Ogłoszenia duszpasterski na 19 niedzielę zwykłą - 11 sierpnia 2019

1. Dzisiaj Ełcka Pielgrzymka Piesza wchodzi na Jasną Górę. Dziękujemy Bogu za wszystkich uczestników oraz tym wszystkim, którzy duchowo włączyli się w to pielgrzymowanie. Dzisiaj o 21 możemy po raz ostatni zgromadzić się w naszej świątyni na Apelu Jasnogórskim i razem z Maryją uwielbić Boga. 2. W dniu 14 sierpnia w środę w liturgii będziemy wspominać św. Maksymiliana Kolbego. Jest to dzień modlitwy za wszystkie ofiary obozów zagłady i łagrów. 3. W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz święto Wojska Polskiego. Porządek Mszy świętych niedzielny. Na Mszy o 9,45 będziemy mieli okazję modlić się wspólnie z naszym wojskiem, pocztami sztandarowymi oraz władzami samorządowymi. Niech stanie się to okazją do dziękczynienia Bogu za wolność naszej Ojczyzny. Zachęcamy do tego, aby w tym dniu przynieść do poświęcenia zioła i kwiaty. Będziemy je święcić podczas każdej Mszy świętej. 4. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP w Sanktuarium w Studzienicznej wieczorem jest organizowany „Różaniec na wodzie”. Zapraszamy do wzięcia udziału. Początek godz. 18,00. 5. Nasza wspólnota parafialna organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w czasie ferii zimowych, w dniach 24 - 31 stycznia 2019 r. Koszt takiego wyjazdu to 3400 zł i 70 dolarów. Zgłoszenia przyjmuje ks. proboszcz. 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Wszystkim dobroczyńcom naszej wspólnoty parafialnej składamy serdeczne Bóg zapłać. 7. Do wieczności Pan Bóg wezwał w minionym tygodniu Edmunda Czepułkowskiego oraz Andrzeja Branickiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ODWIEDZIŁO NAS:

Dziś43
Wczoraj108
W Tygodniu669
W Miesiacu5061
Wszystkie90772