Zesłanie Ducha Świętego - 09 czerwca 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 9 czerwca 2019

1.W sposób szczególny do Maryi jako Matki wszystkich wierzących, Matki Kościoła zwrócimy się jutro, w Jej uroczystość w drugi dzień Zielonych Światek. Jest to uroczystość głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o g. 7.00, o g. 10.00 – Msza św. w rocznice Jubileuszy Kapłańskich i osób życia konsekrowanego i wieczorna Eucharystia o g. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o g. 17.30.

2.W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech nasz udział we Mszy św. będzie okazją do modlitwy za kapłanów oraz duchowym przygotowaniem do uroczystości Bożego Ciała. Msze św. o g. 7.00, 15.30 i 18.00.

3. Zapraszamy w najbliższa sobotę na ostatni przed wakacjami Wieczór Uwielbienia
z modlitwa o uzdrowienie. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 18:00.

4.W przyszłą niedzielę Trójcy Świętej zapraszamy na ewangelizacje uliczną na Pl. Jana Pawła II, przygotowaną przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Rozpoczęcie o g. 14:30.

5.19 czerwca (środa) w przededniu Uroczystości Bożego Ciała zapraszamy na Wieczór Uwielbienia połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu do Amfiteatru przy Ełckim Centrum Kultury przygotowywany przez ponad 80 osobowy chór powstały z Chóru Kontrapunkt oraz Gospelk. Rozpoczęcie o g. 19:00 a zakończenie o g. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

6.U ministrantów czerwcowy nr Martyrii i biuletyn parafialny Dialog; prezentacja: Została wydana Księga Pamiątkowa Sanktuarium MBF z naszej katedry Pamiatka koronacji i pobytu sw. JPII w naszej katedrze – cena 20 zł.

7.W minionym tyg. Pan Bóg powołał do wieczności Ś.P. + Henryka Wilczewskiego; +Elzę Kuderską; + Ryszarda Sieńko, pomódlmy się o spokój ich duszy: Wieczny odpoczynek…