Ogłoszenia na V niedziele wielkanocy 19 maja 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - VNIEDZIELA WIELKANOCY - 19 maja 2019

1.Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy codziennie wieczorem o g.17.30.

2.W jutrzejszy poniedziałek o g. 17.00 spotkanie modlitewne wspólnoty DNNUJ oraz wieczorna Msza św. wotywna o Duchu Świętym.

3.W najbliższą sobotę 25 maja będziemy przeżywać w raz z całym seminarium uroczystość święceń kapłańskich o g. 10.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji przyszłych neoprezbiterów, jak również o powołania kapłańskie.

4.Za tydzień - 26 maja, wybory do Parlamentu Europejskiego. Idąc do głosowania spełnijmy swój obowiązek obywatelski.

5.Przed nami uroczystość I Komunii św.; za tydzień w Dzień Matki, w niedzielę o g. 12.15. Dlatego zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o g. 18.00. Natomiast I spowiedź dzieci oraz spowiedź ich rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwa i najbliższych w sobotę o g. 15.00. W piątek po wieczornej Mszy św. sprzątanie i dekorowanie świątyni.

6.Spotkania kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i wtorek w grupach z animatorami oraz w czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie w Kościele dla wszystkich.

7.Dzisiaj Msza św. o g. 12.15 w 25-lecie mojego kapłaństwa. Proszę wszystkich was o modlitwę.

8.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności +Helenę Wejs -  Wieczny odpoczynek…

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

·        24 V – Najświętsza Maryja Panna, Wspomożycielka Wiernych, Dzień modlitwy za Kościół w Chinach.