Ogłoszenia duszpasterskie na Ur. Chrystusa Króla 25.11.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -
JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA- 25 listopada 2018

1.Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pokrycie kosztów prac renowacyjnych organów  w naszej katedrze.

2.Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy z wypominkami za zmarłych o g. 17.30. Przypominamy, że w każdą niedzielę o g. 19.30 – odprawiana jest Msza św. dla studentów i osób pracujących.

3.W naszej parafii głoszone są katechezy ewangelizacyjne – we wtorek i piątek po Mszy św. wieczornej.

4.W sobotę (01.XII.) – Msza św. dla Wspólnoty Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
 o g. 15.00 – zapraszamy na modlitewne czuwanie członków Dzieła i osoby zainteresowane tą formą modlitwy.

5.I sobotę miesiąca po Mszy św. o g. 7.00 nasze intencje przedstawimy Niepokalanemu Sercu Maryi podczas pierwszosobotniego nabożeństwa.

6.Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, I niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny. Hasłem nowego roku kościelnego są słowa: W mocy Bożego Ducha. Będziemy wezwani do pogłębionej refleksji na temat darów Ducha Świętego w naszym życiu. Za tydzień na Mszy św.o g. 9.45 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które jak co roku będą roznoszone po naszych domach, poprzez przedstawicieli parafii.

7.Jutro po mszy o g. 18.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowanie.

8.Do końca tyg. trwa akcja  "Polak z sercem" podczas, której zbierane są produkty spożywcze  i środki czystości, dla polskiej młodzieży na Ukrainie. Artykuły można składać do przygotowanego kosza, który znajduje się będzie przy ołtarzu MB Fatimskiej.

9.W tym tyg. pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Ś.P. + Róża Zaleszkiewicz; +Jerzy Wierzchoń pomódlmy się o spokój ich duszy.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

·        30 XI – św. Andrzej (I w.), Apostoł, brat św. Piotra, jeden z najbliższych uczniów Pana Jezusa, szczególnie czczony w Kościele prawosławnym.