Ogłoszenia duszpasterskie - XXII niedziela 02 września 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXIINIEDZIELA W CIĄGU ROKU
2 września 2018

1.Tydzień temu zebraliśmy na tacę na remont organów 4100 zł, za wszelkie wsparcie materialne i ofiary indywidualne składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Podczas Mszy św. o g. 8.00 pragniemy wypraszać światło i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym dla uczniów, nauczycieli, katechetów, pracowników świeckich, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i kształcenie młodego pokolenia. Zapraszamy na wspólną Eucharystię.

3.W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. W I piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sak. spowiedzi, a szczególnie dzieci i młodzież, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny. Zachęcamy również do rozpoczęcia nabożeństwa 9 pierwszych piątków, (szczególnie dzieci kl. IV). Spowiedź dzieci w piątek o g. 16.30.  W piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia połączony z adorację z modlitwą o uzdrowienie po wieczornej Eucharystii.

4.Od września rozpoczynamy nowy rok formacyjny we wszystkich wspólnotach parafialnych. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to dzieło pogłębiania wiary.

5.  W sobotę 8 września przypada święto Narodzenia NMP, w tradycji ludowej M.B. Siewnej. W tym dniu Dożynki Diecezjalne w Gołdapi.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy otrzymać biuletyn parafialny Dialog oraz zachęcamy do lektury nowego powakacyjnego nr Martyri.(z planem lekcji dla dzieci).

7.Związek Sybiraków – koło w Ełku zaprasza na XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku dnia 07.08. wszystkich Sybiraków i ich rodziny. Zgłoszenia w biurze na ul. Małeckich do 04 sierpnia

8.W tym tyg. z naszej wspólnoty pożegnaliśmy Ś.P.+ Lecha Tańskiego pomódlmy się o spokój jego duszy.