Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę zwykłą - 27 sierpnia 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU
27 sierpnia 2017

1.1 września zapraszamy na mszę św. o g. 15.30 w intencji pokoju na świecie i tych, którzy oddali życie za Ojczyznę z racji przypadającej 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zapraszamy poczty sztandarowe.

2.W I piątek przed południem odwiedzimy chorych w ich domach z posługą sakramentalną. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu spowiedzi, a szczególnie dzieci i młodzież, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź w piątek
o g. 16.30.  Zapraszamy na pierwszopiątkową adorację z modlitwą o uzdrowienie po wieczornej Eucharystii.

3.W I sobotę – w naszym sanktuarium kolejna Noc Fatimska; rozpoczęcie o g. 19.00 różańcem fatimskim, następnie Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej. Niech nasz udział stanie się dziękczynieniem Panu Bogu jaki chcemy złożyć za dar Maryi w tym roku jubileuszowym 100(setnej) rocznicy objawień. Odpowiedzmy pozytywnie na prośbę Matki Bożej dotyczącej pierwszosobotnich nabożeństw.

4.Od września rozpoczynamy nowy rok formacyjny we wszystkich wspólnotach parafialnych. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to dzieło pogłębiania wiary.

5.Po zakończonych wakacjach kancelaria parafialna ponownie będzie czynna: we wtorek, czwartek, piątek i sobotę.